Tmavě zelené koženkové otočné křeslo LABEL51 Tod – židle pro styl i pohodlí


Ergonomický design pro pohodlný odpočinek

Designové ergonomické křeslo Tod je čalouněné atraktivní ekokůží, které nemusíte tolik čistit jako pravou kůži, a pyšní se kovovou podnoží se čtyřmi rameny, která mu dodává robustnost a moderní šmrnc.

Křeslo je vyrobeno z kvalitních materiálů a nabízí dokonalou kombinaci moderního designu a vysokého komfortu. Křeslo se perfektně hodí do firemních kanceláří, ale také je vynikající do moderních obytných prostorů.

Otočná funkce pro více pohodlí

Disponuje otočnou funkcí, kterou jistě oceníte zejména ke sledování dění v místnosti. Můžete si ho jednoduše přizpůsobit dle vaší polohy.

Ale nejenom funkčnost, i krása hraje důležitou roli. Křeslo je skvělým doplňkem moderního interiéru, ale dokáže být i v kontrastu k masivnímu nábytku v rustikálním stylu.

Dostupné i s látkovým čalouněním

Tod není dostupný pouze v tmavě zelené barvě a ekokůži. Nabízí se vám několik variant barvy a také s látkovým čalouněním.

Můžete si ho snadno přizpůsobit k vašemu interiéru, aby skvěle zapadl do prostoru a zároveň vynikal jako designový doplněk.

Odkaz na nákup:

Tmavě zelené koženkové otočné křeslo LABEL51 Tod

Udělejte si radost a pořiďte si toto skvělé křeslo pro váš interiér. Uděláte s ním radost nejen svému tělu, ale i oku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.