Od Klára Novotná lis, 26 2023

Úvod

Vítejte na stránkách Chytrá Drogerie. Oceníme vaši důvěru a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Zásady ochrany soukromí popisují, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a jak je chráníme. Náš závazek k ochraně vašich osobních údajů je pro nás klíčový a zahrnuje jak informace shromážděné online, tak i ty, které poskytnete přímo nám.

Zásady shromažďování a užívání informací

Ke shromažďování vašich informací dochází při registraci, objednávce zboží, komunikaci s naší zákaznickou službou, přístupu k našim sociálním sítím a účasti na propagačních akcích. Tyto informace zahrnují vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a další relevantní údaje. Používáme tyto informace k zajištění funkčnosti našeho webu, zlepšení kvality našich služeb, komunikaci s vámi, řízení našich propagačních a marketingových aktivit a poskytování informací, které by vás mohly zajímat.

Ochrana vašich informací

Pro ochranu vašich osobních informací přijímáme veškerá odpovídající administrativní, technická a fyzická opatření. Tyto kroky zahrnují, ale nejsou omezeny na, použití moderních technologií pro šifrování dat, pečlivou kontrolu přístupu k informacím a bezpečné ukládání dat. Pevně se zavazujeme k tomu, abychom předešli jakékoli neautorizované užití, zpracování nebo odhalení vašich osobních údajů.

Sdílení informací s třetími stranami

Jasné a přesné informace o tom, jak sdílíme vaše informace s třetími stranami. Důraz je kladen na to, že třetí strany mají povinnost chránit vaše osobní údaje v souladu s naší politikou ochrany osobních údajů a platnou legislativou.

Kontaktní údaje

V případě jakýchkoli dotazů či požadavků souvisejících s ochranou vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na [email protected]. Najdete nás také na adrese: Brněnské výstaviště, Výstaviště 1, 603 00 Brno, Česká republika.

Sdílejte tento článek:

Napsat komentář