Od Klára Novotná lis, 26 2023

Úvod

Vítejte na webu Chytrá Drogerie, kde si vážíme vaší důvěry a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tato stránka Podmínky služby slouží k poskytnutí informací o pravidlech a povinnostech, které se vztahují na používání našich služeb a produkty. Při návštěvě naší stránky a využívání našich služeb vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Obecná ustanovení

Prováděním nákupů na webu Chytrá Drogerie se zavazujete dodržovat naše podmínky služby. Tento dokument popisuje pravidla, která se vztahují na všechny uživatele našeho webu. Podrobně se věnujeme ochraně vašich osobních dat a jejich zpracování v souladu s platnými zákony. Při používání našich služeb je nezbytné, abyste dodržovali zásady uvedené v této dokumentaci. Při nesouhlasu s některou z ustanovení je nutné se zdržet používání služeb našeho webu.

Používání služeb

Naše webové stránky poskytují širokou nabídku produktů zaměřených na osobní hygienu a péči o tělo. Při využívání služeb naší stránky je důležité zachovávat slušné chování a dodržovat pravidla uvedená v tomto dokumentu. Kromě toho se zavazujete nepoužívat naše služby k nelegálním účelům, šíření malware, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který by mohl poškodit nás nebo ostatní uživatele.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás nesmírně důležitá. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. V našich zásadách ochrany osobních dat naleznete podrobné informace o tom, jak vaše údaje používáme a chráníme.

Kontaktní informace

V případě, že máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se podmínek služby, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected]. Těšíme se na vaše dotazy a připomínky. Vlastníkem webu je Klára Novotná, Brněnské výstaviště, Výstaviště 1, 603 00 Brno, Czechia.

Sdílejte tento článek:

Napsat komentář