Luxusní šatní skříň Zlatana T3 ve velikosti 120cm s černým mramorem


Luxusní šatní skříň Zlatana T3 s černým mramorem

Posuvná šatní skříň Zlatana T3 je ideální volbou pro ty, kteří vyžadují nejen praktičnost, ale také luxusní design. Skříň je vyrobena z prvotřídních materiálů, které zajišťují pevnost, odolnost a především robustnost.

Šatní skříň Zlatana T3 s černým mramorem

Design a materiály

Šatní skříň Zlatana potěší každého milovníka luxusního vzhledu svým designem dveří ve vzoru mramoru a leštěným zrcadlem zlaté barvy. Tyto prvky dodávají skříni originalitu a vynikající vzhled.

Korpus skříně je vyroben z laminovaných desek o tloušťce 16 mm zakončených dýhou z PVC o síle 0,5 mm. Tento materiál zajišťuje, že šatní skříň Zlatana bude odolná proti poškození a bude mít dlouhou životnost.

Přední strana šatní skříně je rovněž tvořena laminovanými deskami a je zakončena dýhou z PVC o síle 0,5 mm. K omotání šatní skříně můžete zvolit ze dvou variant – černého mramoru nebo bílého lesku.

Rukojeti zlaté barvy dodávají šatní skříni elegantní vzhled. Tyto rukojeti jsou vyrobeny z plastu a jsou velmi pevné.

Design dveří se vzorem mramoru

Vnitřní uspořádání

Prakticky řešené vnitřní uspořádání zajistí, že si budete moci oblečení a další doplňky rozdělit přesně tak, jak potřebujete. Velikost skříně je 120x200x62 cm, díky čemuž se do ní vejde množství věcí.

Šatní skříň disponuje posuvným systémem od firmy BIMAK, který zajišťuje snadné otevírání dveří a plynulý chod. Posuvné dveře přitom nezabírají mnoho místa, což je ideální řešení pro ty, kteří mají omezený prostor.

Zadní deska šatní skříně je vyrobena z HDF a zrcadlo ve zlaté barvě dodává interiéru skříně další rozměr.

Závěr

Šatní skříň Zlatana T3 je perfektním řešením pro tuto dobu, kdy se domácí interiéry stávají stále důležitějšími. Pokud hledáte takovou šatní skříň, která bude nejen praktická, ale také bude vyzařovat luxus a originalitu, pak je šatní skříň Zlatana T3 tou pravou volbou.

Objednejte si šatní skříň Zlatana T3 s černým mramorem na Esrom.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.