Kare Design Bella – Nástěnné zrcadlo s rozměry 130 x 30 cm, které oživí váš interiér!


Kare Design Bella – Nástěnné zrcadlo, které oživí váš interiér!

Zvedá sebevědomí a dodává interiéru šťávu

Zrcadlo nám zvedá sebevědomí. Když projdeme kolem zrcadla, automaticky se na sebe podíváme. Tento okamžik může udělat zázraky. Stačí, když se podíváme sami na sebe a uvidíme krásu v nás, nebo zvětšíme sebevědomí pro důležitou schůzku. Zrcadlo je nástrojem, který má sílu.

Ujišťuje nás, že jsme krásní. Často si nemusíme být jisti, zda jsme krásní, především když máme špatnou náladu nebo se necítíme dobře. Zrcadlo je v tomto případě tím nejlepším kamarádem, protože nám dokáže ukázat náš pravý vzhled a připomenout nám, jak krásní jsme.

Dodává interiéru šťávu. Zrcadlo v interiéru vypadá krásně, dodává mu přidanou hodnotu. Kare Design Bella, které měří rozměry 130 x 30 cm je tím pravým kouskem, jak vylepšit váš domov. S jeho chráněnými hranami a kvalitním provedením vás jistě nezklame. Pokud hledáte zrcadlo, na kterém neuvidíte každé drobné ochlupení, jaké máte na těle, Kare Design Bella je tou správnou volbou. Kvalitní provedení zajišťuje, že zrcadlo vypadá velmi dobře, zatímco unikátní design rozzáří váš interiér.

O ZNAČCE KARE DESIGN

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší. Pokud chcete svůj interiér ozvláštnit a vylepšit, zvolte výrobky této značky. Uvidíte, že nebudete litovat.

Zde přejdete na stránku produktu.

Kare Design Bella - Nástěnné zrcadlo

Kare Design Bella - Nástěnné zrcadlo

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.