Designová jídelní židle Halmar K186 – šedobílá krása pro váš domov

Halmar K186 je moderní a elegantní jídelní židle, která skvěle zapadne do každého interiéru. Pokud hledáte stylovou a pohodlnou židli do své kuchyně nebo jídelny, Halmar K186 je výbornou volbou.

Provedení židle Halmar K186

Tato designová židle je čalouněna koženkou v černobílé nebo šedobílé barvě, která působí velmi moderně a vkusně. Sedák a opěrák jsou zdobené kontrastním prošíváním, což dodává židli na atraktivnosti a zaujme tak vaše hosty.

Podnož je vyrobena z chromované oceli, což nejenom že dodává židli na pevnosti, ale také umocňuje její designový charakter.

Halmar K186 židle

Vhodnost pro různé interiéry

Jelikož Halmar K186 je moderní židlí, hodí se do různých interiérů, kuchyní, jídelen a dalších prostor. Kromě toho je v nabídce i mnoho dalších barevných i designových provedení, takže si můžete vybrat podle vašich preferencí a vkusu.

Tato židle je dodávána v demontu, avšak nabízíme i možnost smontování. Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do společenských prostor.

Pokud chcete svůj interiér oživit a zároveň zvolit pohodlné a elegantní řešení pro své jídelní kouty, pak je Halmar K186 tou správnou volbou pro vás.

Zdroj: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/halmar-jidelni-zidle-k186-sedobila-2

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.