Vanová baterie Hansgrohe Talis E bez sprchového setu – skvělá volba pro váš koupelnový interiér

Páková nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 19 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm.

Svou novou koupelnu plánujete už nějakou dobu a čekáte na správnou inspiraci? Máme pro vás jednu skvělou volbu, kterou je vanová baterie Hansgrohe Talis E bez sprchového setu. Pokud hledáte zdroj krásy, který nejenže váš interiér zútulní, ale také bude praktickou volbou, zvažte tuto vanovou baterii od značky Hansgrohe.

Jednoduchý design s moderním vzhledem

Vanová baterie Hansgrohe Talis E bez sprchového setu si získá vaši pozornost na první pohled. Svému modernímu vzhledu vděčí jednoduchému designu s čistými liniemi, který se hodí do jakéhokoli stylu koupelnového interiéru.

Tato vanová baterie je vyrobená z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost i při častém používání. Navíc její chromovaný povrch je snadno udržovatelný a není náchylný na oděrky či korozivní účinky vlhkosti.

Dostatečný průtok vody pro vaše pohodlí

S vanovou baterií Hansgrohe Talis E bez sprchového setu máte k dispozici dostatečný průtok vody a můžete si tak užívat koupel v maximálním pohodlí. Průtok vody činí 19 litrů/minutu.

Vanová baterie s roztečí 150 mm je rovněž praktickou volbou při instalaci, protože se bude hodit do koupelen jak malých, tak větších rozměrů. Navíc se jedná o nástěnnou vanovou baterii, takže její umístění na stěnu v blízkosti vany je takřka samozřejmostí.

Nakupte prakticky a pohodlně online na Velkýnabytek.cz

Stávající koupelnu chcete oživit novými prvky, nebo se chystáte na rekonstrukci a potřebujete kompletní výbavu pro koupelnu? Najdete je na Velkýnabytek.cz.

Toto renomované nábytkové studio nabízí vanovou baterii Hansgrohe Talis E bez sprchového setu v chromovém provedení za velmi atraktivní cenu. Objednáte si ji pohodlně online a následně vám bude doručena až k vašim dveřím.

Vanová baterie Hansgrohe Talis E bez sprchového setu

Ať už si zvolíte jakoukoliv alternativu koupelny, vanová baterie Hansgrohe Talis E bez sprchového setu je skvělou volbou, která nezklame.

Investujete tak nejen do nového prvku do vaší koupelny, ale také do dlouholeté spokojenosti a pohodlí. Nezapomeňte však, že nejlepším průvodcem při výběru správného zařízení do koupelny je vlastní úsudek a vkus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.