TV stolek Evita v černé nebo bílé lesku pro váš moderní interiér


Moderní TV stolek Evita pro váš moderní interiér

Udržujte své televizní přijímače a další multimediální zařízení v bezpečí a s stylem pomocí TV stolku Evita, který nabízí dokonalou kombinaci funkčnosti, moderneho designu a kvality. Tento kousek nábytku vám umožní, abyste si užívali své oblíbené filmy, televizní show a koukání na sportovní přenosy v pohodlí vašeho domova.

TV Stolek Evita

Dekor korpusu: černý mat

Vyberte si TV stolek Evita v elegantním a decentním designu v korpusu černé barvy. Dochází tak k dokonalému sladění s dalšími kousky nábytku a doplňky.

TV Stolek Evita - černý mat

Dekor dvířek: bílý lesk

Kombinace bílého lesku pruhotvorby a korpusu v černé barvě, to je kombinace, kterou si zamilujete. Světlý lesklý povrch reflektuje světlo a přináší do interiéru příjemnou světelnost a optický prostor.

TV Stolek Evita - bílý lesk

Lze dokoupit LED osvětlení

Chcete-li maximálně vyniknout vlastnostem TV stolku Evita, doporučujeme zvýraznit jeho designové prvky prostřednictvím dokoupení LED osvětlení, které bude nasvěcovať vnitřek regálů.

TV Stolek Evita - LED osvětlení

Dodáváno v demontu

Všechny TV stolky Evita jsou dodávány v demontu, což může vypadat jako nevýhoda. Ale není tomu tak, návod pro montáž je velmi jednoduchý a můžete si tak svou novou nabyvačku snadno zkompletovat.

TV Stolek Evita - Demont

Parametry 38x194x39cm

Tento TV stolek má rozměry 38 cm x 194 cm x 39 cm, což z něj činí ideální volbu pro malé místnosti, kde však nechcete ustoupit od kvalitního designu a funkce.

Pro více informací a pro zakoupení TV stolu Evita navštivte stránky kupsinabytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.