Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic, 0,35 l – Krása a funkcionalita na každou příležitost!

Tato kolekce přírodních tónů k vám domů přinese atmosféru francouzského pobřeží. Ať už zvolíte béžovou barvu písečných dun, či tmavě modrou podobající se oceánu, z tohoto nádobí budete mít vždy velmi příjemný a přirozený pocit.

Asymetrické talíře nechají lépe vyniknout vaše kuchařské umění a všechny teplé i studené pochoutky. Přestože je tvar netradiční, nádobí je stohovatelné a servírovat s ním bude radost každičký den.

Jemné porcelánové nádobí s pěkně tuhým kořínkem, je odolné proti popraskání. Díky kvalitní glazuře ho můžete mýt v myčce i ohřívat v mikrovlnné troubě.

O kolekci Like

Like je dcera z rodiny porcelánového nádobí s dlouholetou tradicí Villeroy & Boch. Přináší vám sérii dostupného nádobí z prémiového porcelánu v něžných barevných odstínech, která dodá styl každé vaší hostině.

Krásným zástupcem této kolekce je právě tmavě modrý hrnek, který má úžasnou kombinaci krásy a praktičnosti. S objemem 0,35 l je ideální pro kávu, čaj, nebo jakékoli teplé nápoje, které si rádi pochutnáváte. Tmavý odstín modré barvy je velice elegantní a úchvatný, a navodí vám pocit klidu a pohody v jakékoli situaci.

Přejděte na následující odkaz, abyste si zakoupili tento uchvatný tmavě modrý hrnek ze série Like Organic.

Tmavě modrý porcelánový hrnek Villeroy & Boch Like Organic

Na obrázku si můžete prohlédnout detailní pohled na toto líbivé nádobí. Hrnek je ručně malovaný, a proto mohou být drobné odchylky v barvách. Pokud máte zájem o celou kolekci Like, máte šanci si vybrat další talíře, misky a další nádobí z této jedinečné série.

Určitě oceníte, že pokud si objednáte celou sadu z této kolekce, budou se barevné kombinace nádobí líbit jedna ke druhé. Přírodní tóny této kolekce poskytují nekonečné možnosti kombinování.

Závěr

Villeroy & Boch je špičkou v oblasti porcelánového nádobí, a proto si můžete být jisti, že s nákupem této kolekce Like Organic neuděláte chybu. Jedinečná kombinace krásy a funkčnosti se stane okamžitě neodmyslitelnou součástí vaší kuchyně.

Nebuďte váhaví a vydávejte se na cestu k dokonalosti. Svůj oblíbený hrnek si můžete objednat ihned na našem webu www.nabytekted.cz, nebo si prohlédnout celou kolekci a vybrat si další kousky nádobí, které by vám mohly udělat radost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.