Stylový stojan na deštníky SONGMICS SVEA – elegantní a praktický doplněk do vašeho interiéru!

Stojan na deštníky SVEA je nejen praktickým pomocníkem, ale také skvělým designovým doplňkem. Jeho elegantní design dodá vašemu interiéru nádech luxusu a útulnosti. Navíc je vyroben z kovu, což zaručuje jeho pevnost a stabilitu.

Funkčnost stojanu na deštníky SVEA

Díky dekorativním průzorům je stojan vhodný na mokré i suché deštníky. Ty drží na svém místě a zabrání tak rozlití vody po celé podlaze. Součástí stojanu je plastová odkapávací miska, do které se přebytečná voda odkapává. To zaručuje, že tato voda neprosákne na podlahu.

Stojan na deštníky SVEA má také čtyři háčky pro zavěšení skládacích deštníků. Díky tomu můžete mít vždy po ruce všechny své deštníky a nemusíte se s nimi tahat po celém bytě.

Specifikace produktu

Stojan na deštníky SVEA je vyroben z kovu a má černou barvu. Jeho hmotnost dosahuje 2 kg.

Rozměry produktu jsou následující:

  • Výška: 49 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Hloubka: 20 cm

Obsah balení

V balení se nachází:

  • 1x stojan na deštníky
  • 1x plastová odkapávací miska
  • 4x háčky

Pojďme si nyní tento úžasný stojan na deštníky sjednat na odkaz https://www.naradi-cz.cz/produkt/songmics-stojan-na-destniky-svea-cerny.

Stylový stojan na deštníky SONGMICS SVEA

Stojan na deštníky SVEA je skvělým a praktickým doplňkem do vašeho interiéru. Díky svému elegantnímu designu a funkčnosti si získal velkou oblibu. Vyberte si svůj vlastní stojan na deštníky SVEA a užijte si jeho pohodlné a praktické používání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.