Stylový koberec ASIR s černým rámem a béžovým/antracitovým vzorem v rozměru 80 x 150 cm


Stylový koberec ASIR s černým rámem a béžovým/antracitovým vzorem

Kusový koberec ASIR je jednoduchý, moderní a krásný! Tento koberec má černý rámeček s barevným středem, který může být buď béžový, nebo antracitový. Jeho rozměry jsou 80 x 150 cm, což ho činí skvělým pro každou místnost v domě, nebo v kanceláři.

Materiál a kvalita

Koberec ASIR je vyroben ze směsi 50% sametu a 50% polyesteru s výškou vlasu 4 mm. Navíc se skládá z hmotnosti 1000 g/m2, což zaručuje jeho mimořádnou kvalitu. Podložka koberece má výšku 4 mm, což zajišťuje, že koberec bude mít pevnou a stabilní základnu. Vrch kobereče dodává 2 mm vysoká plstě, která dodává kobereci měkké a pohodlné kroky.

Antibakteriální protiskluzová spodní strana

Koberec ASIR není jen pohodlný a krásný, ale má také antibakteriální protiskluzovou spodní stranu. To znamená, že koberec zůstane na místě a celková tloušťka koberece je 10 mm.

Praní v pračce

Koberec ASIR je snadný na údržbu, protože je možné ho prát v pračce. Díky tomu se můžete snadno postarat o svůj koberec a udržet ho stále krásným.

Chcete-li si zakoupit koberec ASIR, navštivte bestnabytek.cz a objednejte si ho ještě dnes!

Koberec ASIR

Zdroj obrázku: bestnabytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.