Recenze herní židle RACER PRO – ekokůže, červená/černá

Herní židle RACER PRO je se svým sportovním designem, čalouněním odolnou ekokůží a mnoha funkcemi skvělou volbou pro každého nadšence počítačových her. Tato židle si získá vaše srdce nejen svým vzhledem, ale také svou pohodlností a kvalitou. RACER PRO je kombinací moderního stylu se špičkovými funkcemi a kvalitním provedením, což ji dělá jedním z nejlepších modelů na trhu.

Hopací mechanismus a aretace

Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Tato funkcionalita je mimořádně užitečná, pokud potřebujete krátkou přestávku od hraní her na PC, chcete si odpočinout nebo se jen protáhnout. Po nastavení vám umožní pohupovat se v sedle a uvolnit napětí svalů.

Výška sezení a plynový píst

Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Tím se zajišťuje snadná a přesná úprava výšky, takže si můžete najít správnou pozici pro váš herní zážitek. Tento plynový píst vám umožní zvýšit úroveň pohodlí a přidat na rychlosti a flexibilitě vašemu sedadlu.

Područky

Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky na ložné ploše polstrované černou a červenou ekokůží. Tento prvotřídní design umožňuje hráčům udržovat ruce v klidu a vyhnout se zbytečné námaze, což jim umožňuje hrát mnohem efektivněji a vytrvaleji.

Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy.

Kolečka a výškově nastavitelný opěrák

Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňují manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.

Určitě nejde přehlédnout ani fakt, že opěrák je nastavitelný výškově a lze jej nastavit do několika různých

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.