Nové prkénko Geberit Smyle pro dokonalou hygienu vaší záchodové mísy

Geberit Smyle představuje inovativní řešení pro dokonalou hygienu vaší záchodové mísy. Díky novému prkénku se k ničemu neusazují bakterie a usazeniny a vaše záchodová mísa zůstává vždy čistá a hygienická.

Prkénko je vyrobené z kvalitního plastu, který snadno udržujete v čistotě. Bílá barva a délka sedátka 45 cm se hodí ke každému stínu keramiky vašeho WC.

Geberit Smyle

Softclose prkénko pro tiché a bezpečné otevírání a zavírání

Nové prkénko Geberit Smyle disponuje funkcí softclose, která zaručuje tiché a bezpečné otevírání a zavírání. Díky této funkci nebudete muset dávat pozor na případné rány a chrastění prkénka, což vám uspoří stres a celkově zlepší váš komfort při používání záchodu.

Softclose prkénko

Jednoduchá a rychlá montáž

Montáž prkénka Geberit Smyle je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí pouze šroubovat dle přiloženého návodu, který vám ušetří mnoho času a usnadní celý proces montáže.

Pokud se vám líbí nové prkénko Geberit Smyle a chcete si ho zakoupit, můžete si ho objednat na stránce https://www.naradi-cz.cz/produkt/prkenko-geberit-smyle-plast-bila-500-233-01-1.

Jednoduchá montáž

Závěrem lze říci, že nové prkénko Geberit Smyle je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít vždy čistou a hygienickou záchodovou mísu. Díky jeho softclose funkci si užijete tiché a bezpečné otevírání a zavírání, což zvyšuje váš komfort při používání WC.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.