Křeslo Nielse Anderssona: Designový kousek z dřeva, textilu a kompozitního dřeva v trendy růžovém odstínu


Křeslo Nielse Anderssona

KŘESLO, které přitahuje pozornost svým netradičním designem a růžovým odstínem, je dílem designéra Nielse Anderssona. Ten si pro své křeslo vybral neobvyklé kombinace materiálů: dřevo, textil, karton a kompozitní dřevo. Všechny tyto prvky dohromady tvoří celkově velice moderní a stylový kus nábytku.

Design

Design křesla je velice netradiční a stoprocentně dokáže přitáhnout pozornost. Jeho růžový odstín, který je v současnosti velmi trendy, jasně ukazuje, že se nejedná o nudný kus nábytku, ale o stylový a moderní designový kousek. Křeslo je vybaveno 3 knoflíky ve 2 řadách, což dodává celkovému designu na eleganci a sofistikovanosti.

Materiály

Pro výrobu křesla se použily poměrně neobvyklé materiály, které však dohromady tvoří výjimečný celek, a to:

  • Dřevo – jedná se o masivní borovicové dřevo, které díky své virové struktuře působí velice elegantně
  • Textil – jemná a měkká tkanina, která je velmi příjemná na dotek, což z křesla dělá skvělé místo na relaxaci
  • Karton – tento materiál slouží podobně jako dřevo, ale je podstatně lehčí a snaží se tak minimalizovat hmotnost celého křesla
  • Kompozitní dřevo – tento materiál se skládá z několika vrstev dřeva, které jsou přilepené a stlačené pod velkým tlakem. Výsledkem je velmi pevný a odolný materiál, který se velmi často používá v nábytkářství a ovlivnil také design tohoto křesla.

Celkové spojení těchto materiálů tvoří velmi moderní a stylovou kombinaci, která dohromady tvoří nejen krásný kus nábytku, ale také velmi pohodlné a příjemné posezení.

Detaily

Potah křesla je ušit z jemného a měkkého materiálu s názvem Jasmine 61, který je velmi příjemný na dotek a dodává celkovému vzhledu křesla na kvalitě. Nohy křesla jsou vyrobené z černého dřeva, což podtrhuje celkovou eleganci a vypadají velice sofistikovaně. Všechny tyto detaily ukazují, že se jedná o velmi kvalitní a pečlivě vyrobený kus nábytku, na který si jistě každý rychle zvykne a bude se v něm cítit výjimečně.

Závěr

Křeslo Nielse Anderssona je dílem velmi vynalézavého designéra, který dokázal skvěle zkombinovat různé materiály a vytvořit z nich skvělý designový kousek, který je navíc velmi příjemný na posezení. Růžový odstín a elegantní detaily ukazují, že se prostě nejedná o křeslo jako každé jiné. Pokud se také chcete pyšnit pěkným a kvalitním nábytkem, který rozhodně neunikne pozornosti, určitě se podívejte na produktovou stránku Křeslo Nielse Anderssona a dejte mu šanci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.