Dvoulůžková postel Meise Möbel Linea s boxspringovým matracem v rozměru 140 x 200 cm


Moderní design s ohromující funkcionalitou

Dvoulůžková postel Linea v provedení boxspring je vynikající volbou pro každého, kdo chce mít ve spánku dokonalý zážitek. Sedačkové čalounění šedé barvy do vašeho interiéru přinese elegantní nádech, masivní podnož z bukového dřeva dodá posteli potřebnou stabilitu. Boxspringový matrac TTFK 350 pro svoji 7 zónovou strukturu je vhodný pro každou postavu a zajišťuje vynikající podporu pro hrudník, boky, horní a dolní část zad. Kromě toho jejich použití snižuje případné bolesti zad, páteře a kloubů.

Přizpůsobivé různým typům postav

Díky svým taštičkovým pružinám dokonale saje váhu a podobně jako nočník z tlustého jedle se vaše tělo bude cítit bez ohledu na váhu rovnoměrně. Poskytuje po spánku dokonalý pocit odpočinku a relaxace, takže se budete každé ráno probouzet s pocitem svěžesti a klidu.

Kvalitní materiály pro dokonalé spaní

Postele Meise Möbel se vyrábějí z nejlepších materiálů, protože víme, že jsou klíčové pro kvalitní spaní. Z tohoto důvodu jsou vyráběny z velmi pevných a odolných materiálů, jako je kvalitní dřevo, společně s velmi pevným kovovým rámem pro zajištění stability a odolnosti.

Nejlepší výběr pro vaši ložnici

Svěží a moderní design postele Linea dodá vaší ložnici nádech zdravého životního stylu. Čalounění postele je velmi pevné a odolné proti poškození, takže bude vypadat jako nové po mnoho let. Dvoulůžková postel Linea nedisponuje úložným prostorem, ale to ji nečiní méně praktickou. Navíc se štýlová postel hodí do jakéhokoliv interiéru.

Kompletní výrobní proces

Postel Meise Möbel Linea je vyráběna na zakázku, takže můžete být jisti, že ji dostanete s perfektně konstruovanou matrací. V případě potřeby můžete také zakoupit vrchní matraci za bonitové podmínky.

Profesionální služby a garance spokojenosti

Veškeré naše výrobky jsou dodávány s kompletním servisem a zárukou kvality. V případě, že nejste s výrobkem spokojeni, rádi vám pomůžeme ho vyřešit a odstranit případné problémy. V té době můžete využít našich profesionálních služeb a garance spokojenosti. Pro více informací navštivte naše webové stránky https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/seda-mansestrova-dvouluzkova-postel-140-x-200-cm-meise-moebel-linea-boxspring.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.