Dřezová baterie Grohe Zedra Touch se senzorem supersteel 30219DC2: Novinka v kuchyni


V dnešní době, kde se stále více a více věcí automatizuje a digitalizuje, není divu, že tato tendence se promítá i do domácích spotřebičů, včetně kuchyňského vybavení. Výrobce kuchyňských baterií Grohe přichází s novinkou, která zjednoduší vaření a mytí nádobí ještě více. Páková stojánková dřezová baterie se senzorem.

Dřezová baterie s senzorem

Barevné provedení supersteel

Baterie je dostupná v barevném provedení supersteel. Díky tomuto designovému provedení se baterie snadno sladí s vaší kuchyní a dá jí moderní a elegantní vzhled. Pokud si tedy chcete pořídit novou kuchyňskou baterii, která bude nejen praktická, ale i krásná na pohled, není nad tuto novinku od Grohe.

Barevné provedení supersteel

Bezdotykové ovládání

Dřezová baterie Grohe Zedra Touch se senzorem supersteel 30219DC2 nabízí bezdotykové ovládání. Senzorová baterie umožňuje použití bez dotyku baterie a tím zvlášt v době pandemie a zvýšené péče o hygienu, kdy se baterie používá právě nejčastěji. Senzorové ovládání je výhodné i v případech, kdy jsou vaše ruce zaneprázdněné mytím nádobí nebo kdy se vám jednoduše nechce přidávat další úkon kuchaření a chcete si snadno a rychle napustit vodu do hrnce.

Pokud se rozhodnete pořídit si tuto novinku, můžete ji zakoupit na webu prodejce. Baterie Grohe Zedra Touch se senzorem supersteel 30219DC2 bude jistě praktickou a krásnou výbavou vaší kuchyně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.