AMPAT – praktický a kvalitní regál do malých prostorů v třešňovém provedení

Jestliže hledáte praktický a kvalitní regál, který se vejde i do malého prostoru, máme pro vás skvělou zprávu. Můžeme vám představit policový regál AMPAT, který osloví svými rozměry i vzhledem.

Rozměry a provedení

Regál má rozměry ŠxVxH: 30 x 175 x 34 cm, což znamená, že můžete snadno najít vhodné místo, kam ho umístit. Jeho barevné provedení je v tónování třešňového dřeva, díky čemuž se bude krásně hodit do jakéhokoliv interiéru.

Materiál

AMPAT je vyroben z kvalitního DTD laminovaného materiálu, což zaručuje jeho pevnost a odolnost vůči poškrábání. Hrany jsou opatřeny ABS ochranou a pro úchyty byly zvoleny kovové prvky, aby regál vypadal moderně a vydržel dlouho.

Využití v různých typech prostor

Jestliže hledáte praktické řešení pro svou kancelář, pracovnu, učebnu nebo zasedací místnost, je pro vás AMPAT ideální volbou. Jeho police nabízejí dostatek prostoru pro různé druhy dokumentů, knih nebo dekorací. Co je nejlepší, můžete si vytvořit sestavu dle vlastních představ.

Dodání a záruka

AMPAT je dodáván v demontovaném stavu, ale úprava na funkční celistvý regál je snadná. Navíc získáváte záruku 24 měsíců na tento výrobek, což vám přináší jistotu, že vám bude sloužit dlouhodobě.

Pokud chcete zjistit více informací o tomto produktu, můžete navštívit odkaz https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/ampat-uzky-policovy-regal-tresen, kde najdete všechny potřebné informace a můžete si prohlédnout fotky tohoto skvělého regálu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Smart produkty a jeho autorem je Smart produkty. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.